Метформін та саксагліптинA10BD10

Опис діючої речовини (МНН, INN опис)

Показання:

Цукровий діабет ІІ типу (як доповнення до дієти та фізичних вправ) у разі ефективності лікування саксагліптином і метформіном.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Цукровий діабет І типу або діабетичний кетоацидоз. Захворювання нирок або порушення функції нирок (рівень креатиніну в сироватці крові ≥1,5 мг/дл (у чоловіків), ≥1,4 мг/дл (у жінок) або відхилення у показниках КК). Гострий або хронічний метаболічний ацидоз, зокрема діабетичний кетоацидоз з комою або без неї. Одночасне внутрішньосудинне введення йодованих контрастних речовин.

Інструкція:

Доза лікарського засобу залежить від поточного режиму лікування пацієнта, ефективності та переносимості. Рекомендована доза саксагліптину — 2,5 мг або 5 мг 1 р/доб. Рекомендована початкова доза метформіну гідрохлориду уповільненого вивільнення — 500 мг 1 р/доб, яку можна титрувати до 2000 мг 1 р/доб. Максимальна доза — саксагліптину 5 мг/метформіну уповільненого вивільнення 2000 мг. Таблетки слід ковтати цілими, не роздавлювати, не розламувати і не розжовувати.

Список препаратів

Таблетки

КОМБОГЛІЗА XR

АстраЗенека АБ, SE

500 мг + 5 мг

Бліс. №7x4