ФЛУОЦИНОЛОНА АЦЕТОНИД + НЕОМИЦИН

Описание действующего вещества (МНН, INN описание)

Симптомы:

Дерматит, особливо алергічного походження з ознаками вторинної інфекції, перебіг якого супроводжується стійким свербежем чи гіперкератозом; себорейний дерматит, уртикарний і плескатий лишай, атопічний дерматит, алергічна контактна екзема, поліморфна еритема, червоний вовчак, псоріаз.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; туберкульоз шкіри, мiкознi й вірусні захворювання шкіри, вітряна віспа, пухлини й передракові стани шкіри, рожеві й вульгарні вугри, періоральний дерматит і трофічні виразки гомілок на фоні варикозного розширення вен; не застосовують на великих ділянках шкіри, особливо на ранах, які довго не загоюються (наприклад, глибокі опікові рани); період вагітності й годування груддю; вік до 2-х років.

Инструкция:

Дорослі: мазь наносять тонким шаром на ушкоджені ділянки шкіри 1–2 р/доб, на шкірі обличчя препарат не слід застосовувати більше 1-го тиж. Тривалість курсу лікування — не більше 2 тиж. Діти: препарат застосовують 1 р/доб, на невеликій ділянці шкіри, не наносять на шкіру обличчя.

Список препаратов

Мазь

ФЛУЦИНАР N

Фармзавод Ельфа A.Т. (PL)

Туби 15 г №1x1

Rp