СИЛИБОР МАКС капсулы 140 мг

Форма выпуска и дозировка

Капсулы, 140 мг

Капсулы, 140 мг

Упаковка

Блістер №10x2
Блістер №10x4

Блістер №10x2

Аналоги

Классификация

Классификация эквивалентности

B.4

info

Действующее вещество

СИЛИМАРИН*

Форма товара

Капсули

Условия отпуска

без рецепта

Регистрационное удостоверение

UA/5114/02/01

Дата последнего обновления: 22.10.2020

Характеристика

 • Заявитель: ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", м. Харків, Україна
 • Приказ МЗ: №648 від 05.10.2011
 • Передозировка: Випадки передозування препаратом не спостерігалися. При випадковому передозуванні слід викликати блювання, промити шлунок, прийняти активоване вугілля. При необхідності рекомендована симптоматична терапія. Специфічний антидот невідомий.
 • Побочные реакции: Препарат добре переноситься.Рідко в окремих випадках і при індивідуальній підвищеній чутливості можна спостерігати такіпобічні ефекти:
 • Регистрационное удостоверение: UA/5114/02/01
 • Срок действия регистрационного удостоверения: 30.12.2075
 • синонимично наименование: Silibor*
 • Состав: 1 капсула містить силібору або силімарину у перерахуванні на 100% вміст силімарину (суми флаволігнанів) 140 мг
 • Сроки хранения: 2р.
 • Торговое наименование: СИЛІБОР МАКС
 • Условия отпуска: без рецепта
 • Условия хранения: Зберігати у недоступному для дітеймісці.
 • Фармакологические свойства: Фармакодинаміка.Препарат належить до групи гепатопротекторних лікарських засобів. Містить активну складову частину силімарин, отриманий з плодів розторопші плямистої. Силімарин– суміш чотирьох ізомерів флавонолігнанів: силібініну, ізосилібініну, силідіаніну і силікристину.
 • Фармакологическая группа: Препарати, які застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Гепатотропні препарати. Силімарин.

Упаковка

Блістер №10x2

Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

СИЛІБОР МАКС (було:СИЛИБОР 140)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули карамельного кольору. Вміст капсули – суміш гранул і порошку світло-жовтого або коричнювато-жовтого кольору, допускається наявність агломератів часток. На капсулу допускається наносити товарний знак підприємства - ZT?.

склад: 1 капсула містить силібору або силімарину у перерахуванні на 100% вміст силімарину (суми флаволігнанів)  70 мг або 140 мг;

допоміжні речовини: кросповідон, кальцію стеарат, лактози моногідрат.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів. Гепатотропні препарати. Силімарин. Код АТС А05В А03.

Фармакологічні властивості. Силібор містить суміш флавоноїдів (силібінін, силікристин, силідіанін) із плодів розторопші плямистої – Silybum marianum (L.).

Фармакодинаміка. Гепатопротекторний засіб, механізм дії якого обумовлений антиоксидантною та мембраностабілізуючою активністю. Покращує обмін речовин у гепатоцитах: нормалізує обмін фосфоліпідів, стимулює синтез структурних та функціональних білків, РНК та глікогену. Перешкоджає проникненню гепатотоксичних речовин у клітини печінки та прискорює процеси регенерації гепатоцитів.

Фармакокінетика. Повільно всмоктується зі шлунково-кишкового тракту (період напівабсорбції – 2,2 години), метаболізується в печінці шляхомкон`югації. До 40 % силімарину, що виділяється з жовчю, знову надходить до циклу ентерогепатичної циркуляції. Виводиться переважно з жовчю у вигляді глюкуронідів та сульфатів, меншою мірою – з сечею. Період напіввиведення – 6 годин. В організмі не накопичується.

Показання для застосування. Хронічні гепатити, цирози печінки різної етіології (у складі комплексної терапії), стеатогепатоз. Як профілактичний засіб при загрозі впливу екзогенних гепатотоксичних речовин та тривалому застосуванні лікарських засобів, які негативно впливають на функції печінки.

Спосіб застосування та дози. Приймають до їди, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води. Дорослим та дітям віком понад 12 років призначають по 70 мг 3 рази на день. Пацієнтам із тяжкими формами захворювання добову дозу за необхідності можна збільшити до 420 мг, розподілених на 3 прийоми. Дітям віком від 6 до 9 років призначають по 70 мг один раз на добу, від 9 до 12 років – по 70 мг 2 рази на добу. Тривалість лікування - 1 місяць; за необхідності можна збільшити до 3 місяців. Курс лікування можна повторити через 1-2 місяці. Як профілактичний засіб призначають у добовій дозі 70 мг 1-2 рази на день. Тривалість профілактичного приймання - до 1 місяця.

Побічна дія. Рідко можливі диспепсичні явища (діарея) та алергічні реакції (шкірний висип, свербіж), збільшення діурезу. При тривалих курсах прийому препарату може спостерігатися посилення існуючих порушень з боку вестибулярного апарату (запаморочення).

У разі виникнення побічних реакцій дозу зменшують або препарат відміняють.

Протипоказання. Підвищена чутливість до силімарину. Дитячий вік до 6 років.

Передозування. До цього часу випадки передозування силібору не описані. При передозуванні препарату слід викликати блювання, призначити активоване вугілля, провести симптоматичну терапію.

Особливості застосування. Застосування в період вагітності і годування груддю. Препарат можна застосовувати тільки під наглядом лікаря та за умови, що очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини. При прийомі препарату може спостерігатися збільшення діурезу, що обумовлено характерним для флавоноїдів незначним діуретичним ефектом.

Вплив на можливість керувати транспортними засобами і складними механізмами.

Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 8 ?С до 25 ?С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 2 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. Капсули по 70 мг або 140 мг №10х2, №10х4 у блістерах у коробці.

(виробник ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я »).

Капсули по 70 мг або 140 мг №10х2 у блістерах у коробці

(виробник ТОВ « Фермекс Груп).

Виробник. ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

  ТОВ « Фермекс Груп

Адреса. Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

  (ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я»). 

Україна, 08300, Київська обл., м. Бориспіль, вул.. Шевченка,100

 (ТОВ « Фермекс Груп).