ПОСТЕРИЗАН ФОРТЕ мазь

Др. Каде Фармацевтическая фабрика ГмбХ

Форма выпуска и дозировка

Мазь
Суппозитории

Мазь

Упаковка

Туби 25 г №1x1

Туби 25 г №1x1

от 499.33 грн

Аналоги

Соответствующих аналогов не найдено

Классификация

Классификация эквивалентности

N/A

info

Действующее вещество

-

Форма товара

Мазь для зовнішнього застосування

Условия отпуска

без рецепта

Регистрационное удостоверение

UA/4864/01/02

Дата последнего обновления: 09.12.2020

Общая информация

 • Беременность и кормление грудью: Незважаючи на малу кількість інформації щодо застосування кортикостероїдів у вигляді мазі у період вагітності, з огляду на їх обмежену системну абсорбцію можливе застосування кортикостероїдів слабкої та помірної дії (клас 1 та клас 2), таких як гідрокортизон, протягом коротких періодів часу та на обмежених ділянках шкіри. Вищезгадані ефекти не можна виключати при довготривалому застосуванні або нанесенні на великі ділянки шкіри. Це можна робити лише при наявності особливих показань.
 • Взаимодействие с другими лекарственными средствами: При одночасному застосуванні мазі Постеризанфорте з іншими препаратами, які містять кортикостероїди (у формі таблеток, крапель або ін’єкцій), можливе посилення терапевтичних та побічних ефектів кортикостероїдів.
 • Дети: Не застосовувати дітям.
 • Заявитель: Др. Каде Фармацевтична фабрика ГмбХ, Німеччина
 • Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами: Дані відсутні.
 • Приказ МЗ: №570 від 06.09.2011
 • Особые предостережения: Лікування продовжувати до зникнення симптомів, але не довше 5-7 днів.
 • Передозировка: Тривале застосування у великих дозах посилює резорбцію та підвищує ризик розвитку системних ефектів гідрокортизону, таких як порушення менструального циклу, підвищення артеріального тиску, сповільнення загоєння ран, м’язова слабкість, безсоння, підвищення рівня цукру в крові.
 • Побочные реакции: В окремих випадках у хворих із підвищеною чутливістю до компонентів мазі Постеризан форте можуть спостерігатися реакції гіперчутливості, включаючи свербіж і печіння, депігментація, гіпертрихоз, сухість шкіри.
 • Индикация: Місцеве лікування симптомів геморою, екземи та тріщин анальної ділянки.
 • Противопоказания: Підвищеначутливість до діючоїречовини або до будь-якого компонента препарату.
 • Регистрационное удостоверение: UA/4864/01/02
 • Срок действия регистрационного удостоверения: 31.10.2021
 • Синонимичное наименование: Comb drug
 • Состав: 1 г мазі містить: 166,70 мг стандартизованої суспензії культури бактерій (містить 5,0 х 108 E.coli, убитих і законсервованих у 3,3 мг зрідженого фенолу), 2,50 мг гідрокортизону
 • Сроки хранения: 3 роки
 • Торговое наименование: ПОСТЕРИЗАН ФОРТЕ
 • Условия отпуска: без рецепта
 • Условия хранения: В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей і сухому, захищеному від світла місці.
 • Фармакологическая группа: Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого застосування.

Упаковка

Туби 25 г №1x1

Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ПОСТЕРИЗАН ФОРТЕ

 

Склад:

діючі речовини:1 г мазі містить: 166,70 мг стандартизованої суспензії культури бактерій (містить 5,0 × 108E.coli, убитих і законсервованих у 3,3 мг зрідженого фенолу), 2,50 мг гідрокортизону;

допоміжні речовини:ланолін, парафін жовтий м’який.

 

Лікарська форма.Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості:однорідна мазь, від білого до бежевого кольору, з характерним запахом фенолу.

 

Фармакотерапевтична група.

Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого застосування.
Код АТХ С05А А.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.
Препарат стимулює процеси місцевого імунітету за рахунок антигенної дії, спричиняючи як неспецифічну, так і специфічну імунні реакції, внаслідок чого підвищується місцевий імунний опір. Прискорює та покращує загоювання ран, має протизапальний ефект, попереджає реінфекцію та суперінфекцію.

Фармакокінетика.

Внаслідок сорбції або трансцитозу компоненти суспензії культури бактерій діють як антигени та ініціюють процес місцевої імунізації, що, у свою чергу, спричиняє захисну імунну реакцію.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Місцеве лікування симптомів геморою, екземи та тріщин анальної ділянки.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату.

Специфічні стани шкіри (туберкульоз, сифіліс, гонорея) у зоні застосування, вітряна віспа, реакція на вакцинацію, грибкові захворювання, запальні захворювання шкіри обличчя (пероральний дерматит, розацеа), інші бактеріальні, вірусні, паразитарні інфекції у місці застосування, виразкові ураження та атрофічні зміни у місці застосування, пухлини аноректальної зони.


 

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні мазі Постеризан форте з іншими препаратами, які містять кортикостероїди (у формі таблеток, крапель або ін’єкцій), можливе посилення терапевтичних та побічних ефектів кортикостероїдів.

 

Особливості застосування.

Лікування продовжувати до зникнення симптомів, але не довше 5–7 днів.

При застосуванні будь-яких топічних стероїдів слід пам’ятати про можливість системної абсорбції.

У випадку грибкових інфекцій необхідно одночасно застосовувати місцевий протигрибковий лікарський засіб.

Під час лікування маззю Постеризан форте міцність презервативів на розрив може зменшитися через вміст компонента жовтого м’якого парафіну, і, таким чином це може негативно вплинути на якість презерватива.

Містить ланолін. Може спричинити місцеві реакції шкіри (наприклад, контактний дерматит).

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Кортикостероїди проникають через плаценту. На даний час відсутні чіткі відомості щодо розвитку тератогенних ефектів у людини, подібні до тих, що спостерігалися у дослідах на тваринах. При системному застосуванні великих доз кортикостероїдів повідомлялося про вплив на плід або новонароджену дитину (затримка росту у матці, адренокортикальна супресія).

Незважаючи на малу кількість інформації щодо застосування кортикостероїдів у вигляді мазі у період вагітності, з огляду на їх обмежену системну абсорбцію можливе застосування кортикостероїдів слабкої та помірної дії (клас 1 та клас 2), таких як гідрокортизон, протягом коротких періодів часу та на обмежених ділянках шкіри. Вищезгадані ефекти не можна виключати при довготривалому застосуванні або нанесенні на великі ділянки шкіри. Це можна робити лише при наявності особливих показань.

Годування груддю. Гідрокортизон можна застосовувати жінкам, які годують груддю, лише за умов короткочасного лікування і нанесення на невеликі ділянки шкіри. При довгостроковому лікуванні або нанесенні на великі ділянки ураженої шкіри слід припинити годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дані відсутні.

 

Спосіб застосування та дози.

Перед застосуванням необхідно здійснити гігієнічні процедури анальної ділянки.

Дорослим наносити мазь на уражену ділянку шкіри та слизові оболонки 2 рази на добу (зранку та ввечері), по можливості після дефекації, обережно втерти пальцем.

Для введення мазі в анальний канал та пряму кишку можна використовувати аплікатор з боковими отворами, який знаходиться в упаковці.

Тривалість курсу лікування визначає лікар залежно від характеру та перебігу захворювання. Зазвичай термін застосування становить 5–7 днів.

 

Діти.

Не застосовувати дітям.

 

Передозування.

Про випадки передозування або інтоксикації не повідомлялося. Передозування спричиняє пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи. У разі випадкового перорального введення мазі (наприклад, дітьми) можливі розлади шлунково-кишкового тракту (біль у животі, нудота).

Тривале застосування у великих дозах посилює резорбцію та підвищує ризик розвитку системних ефектів гідрокортизону, таких як порушення менструального циклу, підвищення артеріального тиску, сповільнення загоєння ран, м’язова слабкість, безсоння, підвищення рівня цукру в крові.

У випадку, якщо спостерігаються симптоми гіперкортицизму, лікування слід припинити.

 

Побічні реакції.

В окремих випадках у хворих із підвищеною чутливістю до компонентів мазі Постеризан форте можуть спостерігатися реакції гіперчутливості, включаючи свербіж і печіння, депігментація, гіпертрихоз, сухість шкіри.

Може спричиняти контактний дерматит (наприклад, через гіперчутливість до фенолу).

Притривалому використанні препарату у високих дозах можливі наступні дерматологічні реакції: дерматит, екзема, сповільнення загоєння ран і тріщин, розвиток вторинної інфекції, атрофія слизової оболонки, атрофія шкіри, адренокортикальна супресія, розширення капілярів (телеангіектазія), поява розтяжок на шкірі (стриїв) та стероїдних вугрів.

 

Термін придатності.3 роки.

 

Умови зберігання.

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей і сухому, захищеному від світла місці.

 

Упаковка.

По 25 г у тубі алюмінієвій з аплікатором.

По 1 тубі в картонній пачці.

 

Категорія відпуску.

Без рецепта.

 

Виробник.

Др. Каде Фармацевтична фабрика ГмбХ.

 

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Рігіштрассе, 2, 12277 Берлін, Німеччина.