НОРМОВЕН таблетки

Форма выпуска и дозировка

Таблетки

Таблетки

Упаковка

Блістер №10x3
Блістер №10x6

Блістер №10x3

Аналоги

Классификация

Классификация эквивалентности

N/A

info

Действующее вещество

ДИОСМИН + ГЕСПЕРИДИН

Форма товара

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

Условия отпуска

без рецепта

Регистрационное удостоверение

UA/4475/01/01

Дата последнего обновления: 22.10.2020

Характеристика

 • Беременность и кормление грудью: Відомо, що комбінація активних речовин, що входять до складу лікарського засобу, не виявляє тератогенної дії; про побічні ефекти не повідомлялося.
 • Взаимодействие с другими лекарственными средствами: Досліджень щодо взаємодії не проводили. Про взаємодію з іншими лікарськими засобами дотепер не повідомлялося (беручи до уваги великий постреєстраційний досвід застосування лікарського засобу).
 • Заявитель: ПАТ "Київський вітамінний завод", м. Київ, Україна
 • Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами: Дослідження щодо впливу флавоноїдної фракції на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами не проводились. Однак,з огляду назагальний профільбезпеки флавоноїдної фракції неочікуєтьсязначноговпливу на цю здатність. У разі виявлення побічної дії лікарського засобу (див. розділ «Побічні реакції») необхідно бути обережними.
 • Приказ МЗ: №287 від 18.05.2011
 • Особые предостережения: Застосування цього лікарського засобу при гострому геморої не замінює специфічної терапії та не перешкоджає лікуванню інших проктологічних захворювань. У разі якщо упродовж короткого курсу лікування симптоми не зникають швидко, слід провести проктологічне обстеження та переглянути терапію.
 • Передозировка: Про випадки передозування не повідомлялося.
 • Побочные реакции: З боку нервової системи:запаморочення, головний біль, нездужання.
 • Индикация: Симптоматичне лікування венолімфатичної недостатності (важкість у ногах, біль, нічні судоми, набряки, трофічні порушення, включаючи варикозні виразки).
 • Противопоказания: Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.
 • Регистрационное удостоверение: UA/4475/01/01
 • Срок действия регистрационного удостоверения: 30.12.2075
 • синонимично наименование: Comb drug
 • Состав: 1 таблетка містить флавоноїдної фракції 500 мг, яка містить діосміну 450 мг, гесперидину 50 мг
 • Сроки хранения: 2 роки.
 • Торговое наименование: НОРМОВЕН
 • Условия отпуска: без рецепта
 • Условия хранения: Зберігатив оригінальній упаковці при температурі не вище 25оС.
 • Фармакологическая группа: Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди. Діосмін, комбінації.

Упаковка

Блістер №10x3

Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

НОРМОВЕН

(NORMOVEN)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 таблетка містить флавоноїдної фракції 500 мг, яка містить діосміну 

450 мг, гесперидину 50 мг;

допоміжні речовини: натрію крохмальгліколят (тип А), целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілметилцелюлоза, циклодекстрин, магнію стеарат; суміш для плівкового покриття Opadry II Yellow: гідроксипропілметилцелюлоза, лактози моногідрат, поліетиленгліколь, триацетин, хіноліновий жовтий (Е 104), титану діоксид (Е 171), алюмінієві лаки (індигокармін (Е 132), жовтий захід FCF (Е 110)).

Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою від жовтого до коричнювато-жовтого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника.

ПАТ «Київський вітамінний завод».

Україна, 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38. Web-сайт: .

Фармакотерапевтична група. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди. Діосмін, комбінації. Код ATC С05С A53.

Препаратмає венотонічну та ангіопротекторну дію, підвищує венозний тонус, зменшує розтягнення вен і веностаз, поліпшує мікроциркуляцію, зменшує проникність капілярів і підвищує їх резистентність, поліпшує лімфатичний дренаж, збільшуючи лімфатичний відтік.

Препарат також зменшує взаємодію лейкоцитів та ендотелію, адгезію лейкоцитів у посткапілярних венулах. Це знижує ушкоджуючу дію медіаторів запалення на стінки вен і стулки клапанів вен.

Результатом дії препарату єзменшення периферичних набряків, відчуття тяжкості, стомленості, напруження і болю у ногах, підвищення тонусу венозної стінки.

Діюча речовина препарату – флавоноїдна фракція, яка містить діосмін і гесперидин, екстенсивно метаболізується в організмі, що підтверджується наявністю у сечі фенольних кислот.

Період напіввиведення становить 11 годин.

Виведення активної речовини препарату відбувається переважно через кишечник (80 %). Через сечу виводиться в середньому 14 % застосованої дози.

Показання для застосування. Хронічна венолімфатична недостатність нижніх кінцівок органічної та функціональної природи (набряки, біль, тяжкість у ногах). Гострий та хронічний геморой.

Протипоказання.Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату в анамнезі.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Застосування препарату при лікуванні гострого геморою не замінює базової терапії. Якщо не відзначається швидкого зменшення вираженості симптомів гострого геморою, необхідно провести додаткове проктологічне обстеження та відкоригувати лікування.

Ефективність препарату буде максимальною, якщо пацієнт дотримується правильного режиму праці та відпочинку. Слід уникати тривалого перебування у положенні стоячи або сидячи, підняття важких речей, носіння вузького взуття, тривалого перегрівання. Лікувальна гімнастика, носіння медичних компресійних панчіх підвищують ефективність дії препарату, що сприяє нормалізації мікроциркуляції.

Препарат містить лактозу, що слід враховувати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Експериментальні дослідження не виявили тератогенної дії препарату. Дослідження за участю жінок у III триместрі вагітності довели ефективність застосування препарату та не виявили ризику для плода.

Не рекомендується годування груддю під час застосування препарату(через відсутність достатньої кількості даних щодо проникнення препарату у грудне молоко).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами або працювати з різними механізмами. У разі появи ознак побічної дії препарату (запаморочення) необхідно дотримуватися обережності.

Діти. Дані щодо застосування препарату у дітей відсутні, тому даний лікарський засіб не застосовують дітям.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують перорально. Призначається дорослим.

Лікування хронічної венолімфатичної недостатності (набряки, біль, тяжкість у ногах, нічні судоми, трофічні виразки, лімфедема тощо): 2 таблетки на добу (за два прийоми), під час їди. Після тижня застосування можна приймати 2 таблетки на добу одноразово під час їди.

Хронічний геморой: 2 таблетки на добу (за два прийоми) під час їди. Після тижня застосування можна приймати 2 таблетки на добу одноразово під час їди.

Гострий геморой: 6 таблеток на добу протягом перших 4 днів і по 4 таблетки на добу протягом наступних 3 днів. Застосовувати під час їди. Добову кількість таблеток розділити на 2-3 прийоми.

Курс лікування. Тривалість лікування залежить від показання для застосування та перебігу захворювання. Середня тривалість лікування становить 2-3 місяці.

Передозування. На даний час симптоми передозування препарату не описані.

Побічні ефекти. Зазвичай лікування переноситься добре. Рідко можливі помірні розлади з боку шлунково-кишкового тракту (діарея, диспепсія, нудота, блювання) або вегетативної нервової системи (головний біль, запаморочення), які не потребують припинення лікування препаратом.

У осіб з підвищеною чутливістю можливий розвиток алергічних реакцій до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не виявлена.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері. По 3 або 6 блістерів у пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.