Форма выпуска и дозировка

tab_v_pliv_obol
Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 1000 мг + 12,5 мг

Упаковка

Блістер №7x8
  • Производитель: Такеда Ирландия
  • Форма товара: Таблетки, вкриті плівковою оболонкою
  • Условия отпуска: за рецептом

Описание действующего вещества (INN описание)

Индикация:

Для покращення контролю глікемії у дорослих пацієнтів з цукровим діабетом ІІ типу як доповнення до дієти та режиму фізичних навантажень, коли комбінована терапія алогліптином та метформіном є доцільною.

Противопоказания:

Захворювання нирок або порушенням функції нирок (рівень креатиніну в сироватці крові ≥1,5 мг/дл у чоловіків та ≥1,4 мг/дл у жінок, або рівень креатиніну в сироватці крові >135 мкмоль/л у чоловіків та >110 мкмоль/л у жінок, або патологічні показники КК <60 мл/хв), що також може бути результатом таких станів, як гостра серцево-судинна недостатність (шок), гострий інфаркт міокарда, септицемія; гострий або хронічний метаболічний ацидоз, що включає і діабетичний кетоацидоз; серйозні реакції підвищеної чутливості, що включають анафілактичні реакції, ангіоневротичний набряк, тяжкі шкірні побічні реакції в анамнезі під час застосування алогліптину, метформіну або будь-якого іншого компонента препарату.

Инструкция:

Початкова рекомендована доза повинна бути підібрана індивідуально та базуватися на поточному режимі лікування. Препарат приймають 2 р/доб під час вживання їжі. Таблетки слід ковтати цілими, не розламувати. Максимальна рекомендована добова доза — 25 мг алогліптину та 2000 мг метформіну.

Варианты дозирования

Дозировка

1000 мг + 12,5 мг

Варианты дозирования

500 мг + 12,5 мг; 1000 мг + 12,5 мг

Форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

Эквивалентность

-

Классификация

Аналоги

Соответствующих аналогов не найдено

Характеристика

  • Регистрационное удостоверение: UA/14173/01/01
  • Срок действия регистрационного удостоверения: 03-03-2020

Упаковка

Блістер №7x8