ГЛИЦИН таблетки 100 мг

Форма выпуска и дозировка

Таблетки, 100 мг

Таблетки, 100 мг

Упаковка

№50x1

№50x1

Аналоги

Классификация

Классификация эквивалентности

N/A

info

Действующее вещество

ГЛИЦИН

Производитель:

Арпимед Армения

Форма товара

Таблетки сублінгвальні

Условия отпуска

без рецепта

Регистрационное удостоверение

UA/14604/01/01

Дата последнего обновления: 28.09.2020

Характеристика

 • Взаимодействие с другими лекарственными средствами: Гліцин знижує токсичність антиконвульсантів, антипсихотичних засобів, антидепресантів, проти- судомних засобів.При поєднанні зі снодійними, транквілізаторами та антипсихотичними засобами   посилюється ефект гальмування центральної нервової системи.
 • Дети: Препарат застосовують дітям віком від3років.
 • Заявитель: ПП "ГЛЕДЕКС"
 • Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами: Необхідно дотримуватись обережності при керуванні автотранспортом чи роботі з іншими механізмами, а також при потенційно небезпечних видах діяльності.
 • Передозировка: Про клінічні прояви передозування відомостей немає.
 • Побочные реакции: В окремих випадках при індивідуальній підвищеній чутливості можливий розвиток алергічних реакцій, а саме: риніт, кон’юнктивіт, кропив’янка, подразнення в горлі, слабкість.
 • Индикация: Зниження розумової працездатності. При стресових ситуаціях і психоемоційному напруженні ( у період екзаменів, при конфліктних ситуаціях). Девіантні форми поведінки дітей та дорослих.Функціональні та органічні захворювання нервової системи (неврози, неврозоподібні стани, вегето-судинні дистонії, наслідки нейроінфекціїтачерепно-мозкової травми, перинатальні та інші форми енцефалопатії, у тому числі алкогольного ґенезу), які супроводжуються підвищеною збудливістю, емоційною нестабільністю, зниженням розумової працездатності,порушенням сну.
 • Противопоказания: Індивідуальна непереносимість препарату та підвищена чутливість до окремих його компонентів; артеріальна гіпотензія. Дитячий вік до 3років.
 • Регистрационное удостоверение: UA/14604/01/01
 • Срок действия регистрационного удостоверения: 30.12.2075
 • Состав: 1 таблетка сублінгвальна містить гліцину 100 мг
 • Торговое наименование: ГЛІЦИН
 • Условия отпуска: без рецепта
 • Условия хранения: Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище25°С.
 • Фармакологическая группа: Засоби, що діють на нервову систему.

Упаковка

№50x1

Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

Гліцин

(Glycinе)

   

Склад:

діюча речовина:Glycine;

1 таблетка сублінгвальна містить гліцину 100 мг;

допоміжні речовини:повідон,віск монтановий гліколевий, амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), кальцію стеарат.

 

Лікарська форма.Таблетки сублінгвальні.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору з фаскою і рискою.

 

Фармакотерапевтична група.Засоби,що діють на нервову систему.

Код АТХN07X X.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Гліцин належить до замінних амінокислот. Гліцин легко проникає у більшість біологічних рідин і тканин організму, у т. ч. головний мозок, метаболізується; накопичення його в тканинах не відбувається. Швидко руйнується у печінці гліциноксидазою до води і вуглекислого газу.

Фармококінетика.

Гліцин є центральним нейромедіатором, який регулює обмін речовин; нормалізує і активує процеси захисного гальмування в центральній нервовій системі. Покращує метаболічні процеси в тканинах мозку,чинить антидепресивну та седативну дію.Чинитьгліцині ГАМК-ергічну, альфа1- адреноблокуючу, антиоксидантну, антитоксичну дію; регулює діяльність глутаматних (NMDA) рецепторів, за рахунок чого зменшує психоемоційне напруження, агресивність і конфліктність; підвищує соціальну адаптацію, покращує настрій; полегшує засинання і нормалізує сон, підвищує розумову працездатність, зменшує вираженість вегетосудинних порушень.

L-гліцин (глікакол)бере участь у синтезі найважливіших для організму речовин: нуклеїнових кислот, глутатіону, жовчних кислот тощо.Гліцин використовується в синтезі порфірину –попередника гема в молекулі гемоглобіну, а також пуриновихоснов –найважливіших елементів нуклеїнових кислот. Гліцин входить в структуру глутатіоновміснихречовин, щовідіграє особливу роль в системі антирадіальногозахисту.

Гліцин бере участь у реакціях дезінтоксикації, включаючись до складу гіпуровоїкислоти, а також у синтезі жовчних кислот (глікохолева кислота). Крім того, гліцин має важливе значеннядляпроцесівбіосинтезу щавелевої кислоти.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Зниження розумової працездатності. При стресових ситуаціях і психоемоційному напруженні ( у період екзаменів, при конфліктних ситуаціях). Девіантні форми поведінки дітей та дорослих.
Функціональні та органічні захворювання нервової системи (неврози, неврозоподібні стани, вегето-судинні дистонії, наслідки нейроінфекціїтачерепно-мозкової травми, перинатальні та інші форми енцефалопатії, у тому числі алкогольного ґенезу), які супроводжуються підвищеною збудливістю, емоційною нестабільністю, зниженням розумової працездатності,порушенням сну.

Ішемічний інсульт та порушення мозкового кровообігу.

Як допоміжний засіб при лікуванні алкоголізму.

 

Протипоказання.

Індивідуальна непереносимість препарату та підвищена чутливість до окремих його компонентів; артеріальна гіпотензія. Дитячий вік до 3років.

 

Особливі заходи безпеки.

Пацієнтам зі схильністю до артеріальної гіпотензії необхідно контролювати рівень артеріального тиску та в разі необхідності проводити корекцію дози препарату: Гліцин призначають у менших дозах і за умови регулярного контролю артеріального тиску. При показниках артеріального тиску нижче звичайного рівня застосування препарату припиняють.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Гліцин знижує токсичність антиконвульсантів, антипсихотичних засобів, антидепресантів, проти- судомних засобів.При поєднанні зі снодійними, транквілізаторами та антипсихотичними засобами   посилюється ефект гальмування центральної нервової системи.

 

Особливості застосування.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вплив Гліцину на організм у період вагітності або годування груддю детально не досліджувався, тому застосування препарату не рекомендується.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Необхідно дотримуватись обережності при керуванні автотранспортом чи роботі з іншими механізмами, а також занятті потенційно небезпечними видами діяльності.

 

Спосіб застосування та дози.

Гліцин застосовується трансбукальноабо сублінгвально(у таблеткаху вигляді порошку після подрібнення таблетки).

Дітям віком від 3 років, підліткам, дорослимпри зниженні розумової працездатності, пам'яті, уваги, при затримці розумового розвитку, при психоемоційному напруженні, при девіантних формах поведінки Гліцин призначають по 1 таблетці (100 мг) 2-3 рази на добу протягом 14-30 днів.

Максимальна добова доза 300 мг.

Дітям віком від 3 років та дорослимприфункціональних та органічних захворюваннях нервової системи (неврози, неврозоподібні стани, вегето-судинні дистонії, наслідки нейроінфекції та черепно-мозкової травми, перинатальні та інші форми енцефалопатії)призначають по 1 таблетці 2- 3 рази на добу, курс лікування – 7 – 14 днів. За необхідності курс лікування повторюють.

При порушеннях сну призначають по 50 - 100 мг за 20 хв до сну або безпосередньо перед сном.
При ішемічному мозковому інсульті та порушеннях мозкового кровообігупризначають 1 г  препаратутрансбукальноабо сублінгвально(за необхідності таблетку розтерти) протягом перших 3 - 6 годин від розвитку інсульту, далі – протягом 1 - 5 діб– по 1 г на добу, потім –протягом 6 - 30 діб – по 1 - 2 таблетки 3 рази на добу.

При лікуванні алкоголізмупрепарат призначають як допоміжний засіб по 1 таблетці 2 - 3 рази на добу протягом 14 - 30 днів. За  необхідності курс  лікування повторюють 4 - 6 разів на рік.

Діти.

Препарат застосовують дітям віком від3років.

 

Передозування.

Про клінічні прояви передозування відомостей немає.

 

Побічні реакції.

В окремих випадках при індивідуальній підвищеній чутливості можливий розвиток алергічних реакцій, а саме: риніт, кон’юнктивіт, кропив’янка, подразнення в горлі, слабкість.

 

Термін придатності.

3 роки. Незастосовувати після закінчення терміну придатності.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище25°С.

 

Упаковка.

По 50 таблеток сублінгвальних у блістері. По 1 блістеру в картонній коробці.

 

Категорія відпуску.

Без рецепта.

 

Виробник.

ТОВ«Арпімед».

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Республіка Вірменія, Котайкська обл., м. Абовян, 2-й мікрорайон, буд. 19.