ДЖЕНТАДУЕТО таблетки 850 мг + 2,5 мг

Берингер Ингельхайм Фарма

Rp

Форма выпуска и дозировка

Таблетки, 850 мг + 2,5 мг
Таблетки, 1000 мг + 2,5 мг

Таблетки, 850 мг + 2,5 мг

Упаковка

Блистер №10x3
Блистер №10x6

Блистер №10x3

Аналоги

Соответствующих аналогов не найдено

Классификация

Классификация эквивалентности

N/A

info

Действующее вещество

МЕТФОРМИН + ЛИНАГЛИПТИН

Форма товара

Таблетки, покрытые пленочной оболочкой

Условия отпуска

по рецепту

Rp

Регистрационное удостоверение

UA/14274/01/01

Дата последнего обновления: 09.12.2020

Описание действующего вещества (INN описание)

Индикация:

Цукровий діабет ІІ типу у дорослих пацієнтів: — як доповнення до правильного режиму харчування та фізичних навантажень для покращення глікемічного контролю, якщо він недостатній під час застосування максимально переносимої дози одного лише метформіну, або у пацієнтів, які вже проходять комбіноване лікування лінагліптином та метформіном; — у комбінації з похідними сульфонілсечовини як доповнення до правильного режиму харчування та фізичних навантажень у пацієнтів, у яких застосування максимально переносимої дози метформіну та сульфонілсечовини не забезпечує достатнього глікемічного контролю; — у комбінації з інсуліном як доповнення до правильного режиму харчування та фізичних навантажень для покращення глікемічного контролю, коли застосування інсуліну та метформіну окремо не забезпечує достатнього глікемічного контролю.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; діабетичний кетоацидоз, діабетична прекома; ниркова недостатність або ниркова дисфункція (КК <60 мл/хв); гострі стани, що можуть змінювати ниркову функцію, такі як зневоднення, тяжка інфекція, шок; гострі або хронічні захворювання, що можуть спричиняти тканинну гіпоксію: серцева або дихальна недостатність, нещодавно перенесений інфаркт міокарда, шок; печінкова недостатність, гостра алкогольна інтоксикація, алкоголізм.

Инструкция:

Дозу визначають індивідуально на основі поточного режиму пацієнта, ефективності та переносимості. Таблетки приймають 2 р/доб під час вживання їжі. Максимальна рекомендована добова доза: лінагліптину — 5 мг/метформіну — 2000 мг.

Общая информация

  • Срок действия регистрационного удостоверения: 12.03.2020

Упаковка

Блистер №10x3