БРОНХОСТОП РАСТВОР раствор

Форма выпуска и дозировка

Раствор

Раствор

Упаковка

Флакон 150 мл №1x1

Флакон 150 мл №1x1

Аналоги

Соответствующих аналогов не найдено

Классификация

Классификация эквивалентности

N/A

info

Действующее вещество

-

Производитель:

Квизда Фарма Австрия

Форма товара

Розчин для перорального застосування

Условия отпуска

без рецепта

Регистрационное удостоверение

UA/13470/01/01

Дата последнего обновления: 29.07.2020

Характеристика

 • Взаимодействие с другими лекарственными средствами: Не рекомендується застосовувати одночасно з протикашльовими засобами (наприклад, кодеїном) - можливе скупчення мокротиння в дихальних шляхах, з антибіотиками – підвищення концентрації антибіотиків в дихальних шляхах.
 • Дети: Не застосовують дітям віком до 4 років.
 • Заявитель: Квізда Фарма ГмбХ
 • Особые предостережения: Якщо протягом одного тижня лікування симптоматика зберігається чи стан погіршується та/або з’являються задишка, підвищення температури тіла, гнійне мокротиння, необхідно проконсультуватися з лікарем.
 • Передозировка: Симптоми:нудота, блювання, головний біль.Лікування:відміна препарату, промивання шлунка.
 • Побочные реакции: Реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичний шок та набряк Квінке.
 • Индикация: Захворювання дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем з утрудненням відхаркування та подразненням у горлі, пов’язані з простудою.
 • Противопоказания: Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу або інших рослин родини губоцвітих(Lamiaceae), а також чутливість до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція).
 • Регистрационное удостоверение: UA/13470/01/01
 • Срок действия регистрационного удостоверения: 30.12.2075
 • Состав: 5 мл розчину містить: рідкого екстракту трави тим’яну (Thymi herba extractum fluidum) (1:22,5) (екстрагент: розчин аміаку 10 % (м/м), гліцерин 85 % (м/м), етанол 90 % (об./об.), вода у співвідношенні 1:20:70:109) 770 мг, рідкого екстракту кореня алтеї (Althaea radicis extractum fluidum) (1:20) (екстрагент: вода) 657 мг
 • Торговое наименование: БРОНХОСТОП® РОЗЧИН
 • Условия отпуска: без рецепта
 • Условия хранения: Зберігатипри температурі не вище 25°Cу недоступному для дітей та захищеному від світла місці. Після використання щільно закрити.
 • Фармакологическая группа: Засоби, що застосовують при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби.

Упаковка

Флакон 150 мл №1x1

Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

БРОНХОСТОП®РОЗЧИН

 

Склад:

діючі речовини:

5 мл розчину містить: рідкого екстракту трави тим’яну(Thymiherbaextractumfluidum)(1:2―2,5) (екстрагент: розчин аміаку 10 % (м/м), гліцерин 85 % (м/м), етанол 90 % (об./об.), вода у співвідношенні1:20:70:109) ―770 мг, рідкого екстракту кореня алтеї(Althaearadicisextractumfluidum) (1:20) (екстрагент: вода)― 657 мг;

допоміжні речовини: сік малини, кислота аскорбінова, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), сахароза, вода очищена.

 

Лікарська форма. Розчин оральний.

Основні фізико-хімічні властивості:в’язкарідинавід жовто-коричневого до червоно-коричневого кольору з характерним запахом (тим’яну); допустиме утворення пластівців, осаду та каламутності.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби.Код АТХR05CA10.

 

Фармакологічні властивості.

 

Фармакодинаміка. Вміст тим’яну забезпечує відхаркування слизу за рахунок секретолітичних, секретомоторних та бронхоспазмолітичних властивостей. Крім того, натуральна олія трави тим’яну, що також міститься в рідкому екстракті тим’яну, має антисептичні властивості.

Полісахариди коренів алтеї знімають подразнення слизових оболонок та знижують активність периферичних кашльових рецепторів.

Фармакокінетика. Немає даних.

 

Клінічні характеристики.

 

Показання.

Захворювання дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем з утрудненням відхаркування та подразненням у горлі, пов’язані з простудою.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу або інших рослин родини губоцвітих(Lamiaceae), а також чутливість до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція).

Одночасне застосування аскорбінової кислоти в дозах, що перевищують1 г на добу, пацієнтам з гіпероксалурією.

 

Протипоказано дітям, які мають в анамнезі гострий стеноз, ларинготрахеїт, астму.

Непереносимість фруктози, глюкозо-галактозна мальабсорбція, сахаразо-ізомальтазна недостатність.

Гемохроматоз, тромбоз, тромбофлебіт.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не рекомендується застосовувати одночасно з протикашльовими засобами (наприклад, кодеїном) - можливе скупчення мокротиння в дихальних шляхах, з антибіотиками – підвищення концентрації антибіотиків в дихальних шляхах.

Через вміст кислоти аскорбінової препарат не рекомендується приймати одночасно з іншими лікарськими засобами, що містять кислоту аскорбінову.

Кислота аскорбінова підвищує концентрацію в крові пеніциліну та тетрацикліну, покращує всмоктування в кишечнику заліза та алюмінію, може призвести до підвищення рівня естрогену під час застосування пероральних контрацептивів і гормонозамісної терапії (ЗГТ), підвищує ризик розвитку кристалурії при лікуванні саліцилатами та короткої дії сульфонаміду. Повільна ренальна екскреція кислоти збільшує виведення лужних препаратів (в тому числі алкалоїдів).

Одночасне застосування антацидів і кислоти аскорбінової не рекомендується, особливо хворим з нирковою недостатністю.

Кислота аскорбінова як відновник може змінювати результати лабораторних аналізів (рівень глюкози в крові, білірубіну, печінкових ферментів і лактатдегідрогенази).

 

Особливості застосування.

Якщо протягом одного тижня лікування симптоматика зберігається чи стан погіршується та/або з’являються задишка, підвищення температури тіла, гнійне мокротиння, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Потрібна обережність при застосуванні препарату пацієнтам з печінковою недостатністю, епілепсією.

Препарат містить90 об.%етанолу (алкоголю),тобто приблизно 285 мг на 5 мл (доза). Шкідливий для пацієнтів хворих на алкоголізм. Слід бути обережним при застосуванні вагітним та жінкам, які годують груддю, дітям та пацієнтам із захворюваннями печінки та хворим на епілепсію.

Препаратмістить 1,75г сахарози на 5 мл. Пацієнтам з цукровим діабетом слід взяти це до уваги. Якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, необхідно проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб. Може бути шкідливим для зубів. 

Слід приймати з обережністю пацієнтам з гіперкоагуляцією, сидеробластною анемією, серпоподібноклітинною анемією, таласемією, поліцетимією, прогресивними злоякісними захворюваннями, нирковою недостатністю.

Кислота аскорбінова у великих дозах (> 400 мг/добу) викликає гемолітичну анемію у деяких людей з дефіцитом глюкози-6-фосфат дегідрогенази. Препарат містить консервантиметилпарагідроксибензоат (Е 218) тапропілпарагідроксибензоат (Е 216), які можуть викликати алергічні реакції (можливо уповільнені).

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Через відсутністьдостатніхданих не рекомендується застосовувати лікарський засіб у ці періоди.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Слід враховувати, що препарат містить етанол та може впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

 

 

Спосіб застосування та дози.

Для перорального застосування.

У разі необхідності можна застосовувати препарат, розвівши його водою або теплим чаєм.

Для точності дозування при застосуванні розчину слід використовувати мірний стаканчик.

Дорослим та дітям віком від 12 років застосовують по 10 мл кожні 3 години до 6 разів на день; максимальна добова доза―60 мл.

Дітям віком від 4 до 12 років застосовують по 5 мл кожні 3 години до 6 разів на день; максимальна добова доза―30 мл.

Лікарський засіб не рекомендується застосовувати більше 5 днів. Якщо симптоми захворювання не зникають, проконсультуйтеся з лікарем.

 

Діти.

Не застосовують дітям віком до 4 років.

 

Передозування.

Симптоми:нудота, блювання, головний біль.Лікування:відміна препарату, промивання шлунка.

 

Побічні реакції.

Реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичний шок та набряк Квінке.

При застосуванні препаратів, які містять тим’ян, можливі шлунково-кишкові розлади (включаючи нудоту, блювання, діарею).

Через вміст кислоти аскорбінової у пацієнтів можуть розвиватися шлунково-кишкові розлади (печія, нудота, блювання, спазми в животі), алергічні реакції (шкірні висипання, почервоніння шкіри), тромбоцитоз, гіперпротромбінемія, гіперглікемія, глюкозурія, діарея, часте сечовипускання (полакіурія), пошкодження гломерулярного апарату нирок, кристалурія, утворення уратних та/або оксалатних каменів у нирках і сечовивідних шляхах.

У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

 

Термін придатності.3 роки.

Після першого відкриття зберігати 4 тижні.

 

Умови зберігання.

Зберігатипри температурі не вище 25°Cу недоступному для дітей та захищеному від світла місці. Після використання щільно закрити.

 

Упаковка.

Розчин по 150 мл у коричневому скляному флаконі, по 1 флакону у картонній коробці з поліпропіленовим мірним стаканчиком зі шкалою від 2,5 до 20 мл.

 

Категорія відпуску.

Без рецепта.

 

Виробник.КвіздаФарма ГмбХ /KwizdaPharmaGmbH.

 

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Еффінгергассе 21, 1160 Відень, Австрія /Effingergasse 21, 1160Vienna,Austria.