АРТРИДА раствор 100 мг/мл

Гаупт Фарма Ливрон

Rp

Форма выпуска и дозировка

Раствор, 100 мг/мл

Раствор, 100 мг/мл

Упаковка

Ампули 2 мл №10x1

Ампули 2 мл №10x1

от 450.84 грн

Есть эффективные аналоги

Аналоги

Классификация

Классификация эквивалентности

N/A

info

Действующее вещество

ХОНДРОИТИН СУЛЬФАТ*

Форма товара

Розчин для ін’єкцій

Условия отпуска

за рецептом

Rp

Регистрационное удостоверение

UA/15442/01/01

Дата последнего обновления: 09.12.2020

Общая информация

 • Взаимодействие с другими лекарственными средствами: При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами хондроїтину сульфат може зменшувати потребу в них, а також у знеболювальних засобах. Виявляє синергізм дії при одночасному застосуванні з глюкозаміном та іншими хондропротекторами. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітамінами А, С та солями марганцю, магнію, міді, цинку і селену.
 • Заявитель: ЗАТ "Фармліга", Литовська Республіка
 • Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами: Під час застосування препарату немає обмежень щодо керування автотранспортом і складними механізмами.
 • Несовместимость: Випадків несумісності не задокументовано з початку використання хондроїтину сульфату (1960 р.), однак слід уникати змішування розчинів високомолекулярних полісахаридів (у т.ч. хондроїтину сульфату) з розчинами інших лікарських засобів.
 • Особые предостережения: Для досягнення стабільного клінічного ефекту необхідно не менше 25 ін’єкцій препарату. Ефект зберігається впродовж багатьох місяців після завершення лікування. Для попередження загострень застосовувати повторні курси лікування. Рекомендується збільшення доз під контролем лікаря для пацієнтів із надлишковою масою тіла, пептичною виразкою шлунка, при одночасному прийомі діуретиків, а також на початку лікування при потребі прискорення клінічної відповіді.
 • Передозировка: Наданий час про явища передозування при застосуванні препаратуАртрида®не повідомлялося. Разом з тим можна припустити, що при перевищенні добовоїдози можливе посилення побічної дії препарату. Лікуваннясимптоматичне.
 • Побочные реакции: При застосуванні препарату в осіб із підвищеною гіперчутливістю до препарату можливі порушення:
 • Индикация: Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобівта хребта (первинний артроз, міжхребцевий остеохондроз, остеоартроз), остеопороз, пародонтопатії, переломи (для прискорення утворення кiсткової мозолі), а також з метою лікування наслідків операцій на суглобах.
 • Противопоказания: Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату, схильність до кровоточивості, тромбофлебіти, ниркова недостатність, недостатність функції печінки у стадії декомпенсації. Вагітність та період годування груддю. Дитячий вік (до 18 років).
 • Регистрационное удостоверение: UA/15442/01/01
 • Срок действия регистрационного удостоверения: 15.09.2021
 • Состав: 1 ампула (2 мл) містить: хондроїтину сульфату натрію, у перерахуванні на 100 % речовину 200 мг
 • Торговое наименование: АРТРИДА®
 • Условия отпуска: за рецептом
 • Условия хранения: Зберігатив оригінальнійупаковці, притемпературіне вище25°С.
 • Фармакологическая группа: Засоби, що впливають на опорно-руховий апарат. Хондроїтину сульфат.

Упаковка

Ампули 2 мл №10x1

Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

АРТРИДА®

(ARTRIDA)

 

Склад:

діюча речовина: сhondroitinsulphatesodium;

1 ампула (2 мл) містить:

хондроїтину сульфату натрію,

у перерахуванні на 100 % речовину 200 мг;

допомiжнi речовини: спирт бензиловий, вода для ін’єкцій.

 

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або зі злегка жовтуватим відтінком рідина з запахом спирту бензилового.

 

Фармакотерапевтична група.

Засоби, що впливають наопорно-руховий апарат. Хондроїтину сульфат.

Код АТХМ01А Х25.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Основні діючі речовини препарату – натрієві солі хондроїтину сульфату А та С (середня молекулярна маса 11000 дальтон). Хондроїтину сульфат – високомолекулярний мукополісахарид. Вiн є основним компонентом протеогліканів, які разом із колагеновими волокнами утворюють хрящовий матрикс.

Препарат гальмує процес дегенерації та стимулює регенерацію хрящової тканини, чинить хондропротективну, протизапальну, аналгезуючу дію; замінює хондроїтину сульфат суглобного хряща, катаболізований патологічним процесом. Пригнічує активність ензимів, що спричиняють деградацію суглобного хряща: інгібує металопротеїнази, а саме- лейкоцитарну еластазу. Знижує активність гіалуронідази. Частково блокує викид вільних кисневих радикалів; сприяє блокуванню хемотаксису, антигенних детермінант. Стимулює продукування хондроцитами протеогліканів. Впливає на фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині. Дає змогу відновити механічнута еластичну цілісність хрящового матрикса. Протизапальний та аналгезуючий ефекти досягаються завдяки зниженню викиду у синовіальну рідину медіаторів запалення та больових факторів через синовіоцити та макрофаги синовіальної оболонки, а також внаслідок пригнічення секреції лейкотрієну В та простагландину Е.

Застосування препарату сприяє відновленню суглобної сумки та хрящових поверхонь суглобів, запобігає стисненню сполучної тканини, виконує роль мастила суглобних поверхонь, нормалізує продукування суглобної рідини, поліпшує рухливість суглобів, сприяє зменшенню інтенсивності болю, поліпшує якість життя.

Артрида® сповільнює резорбцію кiсткової тканини та зменшує втрати кальцію, прискорює процеси відновлення кiсткової тканини.

Фармакокінетика.

Після внутрішньом’язового введення хондроїтину сульфат проникає у синовіальну рідину. Максимальна концентрація у синовіальній рідині досягається через 4-5 годин після ін’єкції. Виводиться з організму впродовж 24 годин. Елімінується переважно нирками.

 

Клiнiчнi характеристики.

Показання.

Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобівта хребта (первинний артроз, міжхребцевий остеохондроз, остеоартроз), остеопороз, пародонтопатії, переломи (для прискорення утворення кiсткової мозолі), а також з метою лікування наслідків операцій на суглобах.

 

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату, схильність до кровоточивості, тромбофлебіти, ниркова недостатність, недостатність функції печінки у стадії декомпенсації. Вагітність та період годування груддю. Дитячий вік (до 18 років).

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами хондроїтину сульфат може зменшувати потребу в них, а також у знеболювальних засобах. Виявляє синергізм дії при одночасному застосуванні з глюкозаміном та іншими хондропротекторами. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітамінами А, С та солями марганцю, магнію, міді, цинку і селену.

При одночасному застосуванні з ацетилсаліциловою кислотою або з іншими антикоагулянтами чи антиагрегантами рекомендований контроль згортання крові.При одночасному застосуванні з тетрациклінами хондроїтин може впливати на концентрацію тетрацикліну в сироватці крові.

 

Особливості застосування.

Для досягнення стабільного клінічного ефекту необхідно не менше 25 ін’єкцій препарату. Ефект зберігається впродовж багатьох місяців після завершення лікування. Для попередження загострень застосовувати повторні курси лікування. Рекомендується збільшення доз під контролем лікаря для пацієнтів із надлишковою масою тіла, пептичною виразкою шлунка, при одночасному прийомі діуретиків, а також на початку лікування при потребі прискорення клінічної відповіді.

При алергічних реакціях або геморагіях лікування слід припинити.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Під час застосування препарату немає обмежень щодо керування автотранспортом і складними механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат вводити дорослимвнутрішньом’язово по1 мл через день.У разі гарноїпереносимості дозу збільшувати до 2 мл, починаючи з четвертої ін’єкції.

Курс лікування – 25-35 ін’єкцій.

Повторні курси – через 6 місяців.

 

Діти. Досвід застосування препарату дітям відсутній.

 

Передозування.

Наданий час про явища передозування при застосуванні препаратуАртрида®не повідомлялося. Разом з тим можна припустити, що при перевищенні добовоїдози можливе посилення побічної дії препарату. Лікуваннясимптоматичне.

 

Побічні реакції.

При застосуванні препарату в осіб із підвищеною гіперчутливістю до препарату можливі порушення:

з боку імунної системи: алергічні реакції, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк;

з боку шкіри і підшкірної клітковини:шкірні висипання, відчуття свербежу, еритема, кропив’янка, дерматит, алопеція.

У місці ін’єкцій можливі почервоніння та свербіж.

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, біль у животі, метеоризм, диспепсичні явища, діарея.

Інші: порушення з боку органів зору, кератопатія, запаморочення, периферичні набряки.

 

Термінпридатностi.2 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігатив оригінальнійупаковці, притемпературіне вище25°С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Несумісність.

Випадків несумісності не задокументовано з початку використання хондроїтину сульфату (1960 р.), однак слід уникати змішування розчинів високомолекулярних полісахаридів (у т.ч. хондроїтину сульфату) з розчинами інших лікарських засобів.

 

Упаковка.

По 2 мл в ампулах. 5 ампул улотку.2 лоткиу пачцізкартону.

 

Категорія відпуску.

За рецептом.

 

Виробник.

Хаупт Фарма Ліврон.

 

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

1 Рю Комт де Сінард, 26250 Ліврон-сюр-Дром, Франція.